Dárek pro každého

Echt český dárek je na světě. Vyšla publikace Czech Book of Records. Kniha je určena jako dárek pro Vaše zahraniční partnery, známé, příbuzné a přátele. Řekněte jim prostřednictvím této knihy , že v Čechách žila a žije spousta lidí, kteří světu dali skvělá a neuvěřitelná díla, výkony a nápady.

czech book of records - obalka4

Víte o tom, že Pražský hrad je nejmohutnějším hradním komplexem na celém světě, že první křížovka na světě byla vytvořena v Čechách, že v České republice žije výrobce nejmenších slunečních hodin, že lze mít v hlavě kompletní kalendář na celé století, že u nás existují funkčních kamenné housle, housle ze sirek či dokonce ze skla? Víte, kdo je největším Čechem, jak dlouhé jsou nejdelší české vlasy nebo kolik vážil nejtěžší novorozenec? Tušíte, kde je u nás nejnižší nadmořská výška, nejhlubší propast, nejvyšší hora? Znáte nejvýznamnější české vědce, politiky, či podnikatelské subjekty?

Tyto a stovky dalších údajů pyšnících se přívlastky největší, nejstarší, nejmenší, nejdelší, nejtěžší, nejrychlejší, nejvytrvalejší atd. jsou obsahem  publikace Czech Book of Records, kde jsou anglické texty jsou doplněny  stovkami fotografií.

Naši knihu s sebou budou na své cesty brát i slavní cestovatelé. Mrkněte na jednu stránku kapitoly o cestování…

Daleké cesty

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress