O knize

CZECH BOOK OF RECORDS

Reprezentativní publikace v angličtině.

Kniha nabitá pozitivními informacemi o České republice.

KDOKOLIV, KDYKOLIV, KAMKOLIV POJETETE, nebo KDOKOLIV, KDYKOLIV, ODKUDKOLIV přijede k Vám, nezapomeňte, že nejlepším českým dárkem je CZECH BOOK OF RECORDS.

emblem Czech Book of Records

Ryze český předmět určený pro turisty, krajanské spolky i pro zahraniční přátele, hosty, či obchodní partnery firem i občanů České republiky. Kniha představuje naši republiku jako zemi činorodých lidí. Zemi, která dala světu řadu pozoruhodných osobností, architektonických skvostů, vynálezů, špičkových sportovců, světově uznávaných uměleckých děl, ale i docela „obyčejných“ hrdinů. Ukazuje naši úchvatnou krajinu včetně památkových objektů, hradů a zámků, orlojů, přírodních podivuhodností a zeměpisných i společenských superlativů. Kniha představuje zemi v srdci Evropy v tom nejlepším světle.

Vše, čím se může Česká republika pochlubit !

Smyslem vydání této reprezentativní knihy o 200 stranách s téměř dvěma tisícovkami fotografií je vyslat pozitivní signál o České republice směrem do zahraničí. Czech Book of Records obsahuje stránky věnované církevním památkám, světcům a poutním místům, legendám sportu, představuje světoznámé spisovatele a knihy. Nechybí kapitoly jako: Úspěchy českého zdravotnictví, Co Češi dali světu, Lidové tradice a řemesla, Památky UNESCO, Hudba, Film a divadlo, Lázeňství, Hokej, Fotbal, Velikonoce, Vánoce, Děti a pro děti, Vinařství, Pivo, či Galerie českých osobností a superlativů. Závěr knihy tvoří kapitoly věnované tomu nejlepšímu ze všech 14-ti krajů České republiky.

Publikace CZECH BOOK OF RECORDS je výběrem údajů ze světa českých rekordů a kuriozit ve spojení s představením krás a lákadel České republiky z hlediska turistického ruchu.

czech_book_of_records-col

CZECH BOOK OF RECORDS

Vydala Agentura Dobrý den, s.r.o., Nábřeží rekordů a kuriozit 811, 393 01 Pelhřimov, Česká republika v r. 2014

Autoři: Miroslav Marek, Luboš Rafaj, Ing. Josef Vaněk

Překlad: Kateřina Janik Editoři: Susan Uttendorfsky, Stephen Weeks, Karen Bloomer

Plnobarevný tisk, kvalitní vazba i papír, pevné desky,

  1. vydání, 200 stran, hmotnost cca 1 kg.

Tisk: Tiskárny Havlíčkův Brod

Grafika: Michal Novák

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress